Łazienka W tej kategorii nie ma produktów.

Modna i funkcjonalna łazienka to marzenie wielu osób. Oprócz oczywistych elementów funkcjonalnych tego pomieszczenia należy w szczególności zadbać o odpowiednie oświetlenie główne oraz doświetlenie elementów dekoracyjnych jak i mebli. Co do tych ostatnich to dobieramy je w zależności od możliwości – kubatury samej łazienki. W mniejszych łazienkach, które obecnie są standardem w nowoczesnym budownictwie wybierać należy wąskie i płytkie szafki łazienkowe oraz szafki pod umywalki dopasowane oczywiście do samej umywalki. W przypadku małych łazienek polecamy meble z naszej kolekcji z lustrami, które dodatkowo powiększa optycznie powierzchnię tego ważnego pomieszczenia w naszym domu czy mieszkaniu.

Meble łazienkowe


Niewątpliwie najistotniejsze jest przemyślenie ile tak naprawdę miejsca do przechowywania potrzebujemy. Warto się nad tym zastanowić aby nie montować zbyt dużej ilości szafek, które zmniejszą powierzchnię użytkową łazienki. Warto zastanowić się jakie dokładnie potrzebujemy meble łazienkowe, co będziemy przechowywać. Najnowsze trendy pokazują, że nadal modny jest minimalizm i nowoczesny design.

Tanie meble do łazienki


Wybierając ofertę meblowego sklepu internetowego Domizdrowie.pl masz gwarancję uzyskania najlepszej ceny. Tanie meble do łazienki jakie proponujemy dostępne są w gotowych zestawach. Dzięki odpowiednio dobranym elementom kompleksowo wyposażysz swoją łazienkę w niezbędne meble już od nieco ponad 800zł. Jest to niewiele zważywszy na fakt, że mamy kompleksowo dobrane wszystkie niezbędne meble. Bardzo często proponowane u nas tanie zestawy mebli łazienkowych posiadają również lustra oraz opcję dokupienia dedykowanej umywalki.

Nowoczesna łazienka


Każdy chce aby jego mieszkanie było skrojone na miarę. Nowoczesny styl jest wciąż najpopularniejszy dlatego też dostępne w naszej ofercie nowoczesne łazienki oferujemy w kolorystyce ciemnej jak głęboka czerń w macie lub połysku. Nie zabraknie również stylowych białych mebli łazienkowych w wysokim połysku. Doskonałe zarówno do nowoczesnej łazienki oraz tej zaprojektowanej w stylu Glamour.

2 lata gwarancji

Na prezentowane w niniejszym sklepie udzielamy standardowo 2 lata gwarancji.

O szczegóły związane z zakresem gwarancji pytaj konsultantów lub szukaj informacji zamieszczonych na kartach produktu.

Wysytłka

Gwarantujemy szybki bezpieczny transport na terenie kraju.

Płatności

Oferujemy szeroki wybór metod płatności:

  • pobranie - płatność przy odbiorze
  • przelew zwykły na konto:
    BZWBK 30 1500 1155 1011 8000 7453 0000
  • raty