Piwa W tej kategorii nie ma produktów.

Oferta piw naszego sklepu

Spróbuj wyjątkowego, niepasteryzowanego piwa tworzonego z pasją, takiego jak naprawdę lubisz. Dzięki dostępnym produktom w naszym sklepie sam możesz zostać rzemieślnikiem piwowarstwa, wystarczy odrobina chęci. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości brewkit, jest to nachmielony ekstrakt słodowy, będący półproduktem do warzenia w domowych warunkach, dzięki niemu domowe piwo nigdy nie było tak dostępne. Pierwsze brewkity pojawiły się w Anglii na początku lat sześćdziesiątych. 2001 rok jest to szczęśliwy rok dla domowych piwowarów w Polsce. To właśnie wtedy w Polsce zaczęły być dostępne.
brewkity do domowej produkcji złotego alkoholu. Warzenie piwa w domu jest zgodne z polskim prawem. Ustawodawstwo polskie nie wymaga żadnych zezwoleń czy licencji. Piwowar domowy nie jest obciążony uiszczanie opłaty z tytułu podatku akcyzowego, piwo warzone przez koncerny w celu sprzedaży ich na rynek muszą posiadać koncesję oraz odprwadzać opłaty związane z akcyzą. Ustawodawca zastrzegł sobie jednak, że zwolnienie to dotyczy to jedynie piw wyprodukowanych metodą chałupniczą w zaciszu domowym przez osoby nie posiadające własnej działalności, produkujące trunek na własny użytek. Należy pamiętać aby wyprodukowane przez nas piwo nie trafiło do sprzedaży lub jakiegokolwiek innego wprowadzenia na rynek.


Gozdawa, lider wśród producentów

Słynnym koncentratem w Polsce stał się Gozdawa brewkit. Jest to gęsty syrop z dodatkiem chmielu, sprzedawany w puszkach. Bez wątpienia jest to najlepszy brewkit dostępny na rynku. Marka naszego lidera posiada w swojej ofercie zestawy piwowarskie, w których poza brewkitem znajdują się również drożdże. Wystarczy dokupić cukier i po kilku dniach można cieszyć się trunkiem. Nasz sklep sprzedaje specjalny brew kit zestaw startowy dla początkujących, sprzedajemy również inne zestawy piwowarskie dopasowane do gustów najbardziej wymagających klientów. Jak sprawić aby stworzone przez nas dzieło w postaci zgłotego trunku było jeszcze bardziej wyjątkowe? W okresie świąt Bożego narodzenia można urozmaicić piwo o smaki świąt. goździki, skórki cytrusów należy zalać niewielką ilością wysokoprocentowego alkoholu siedem do dziesięciu dni przed rozlewem i dodać alkohol w którym się moczyły do złotego trunku tuż przed rozlewem. nada to wyjątkowego aromatu i pijąc tak przygotowane piwo będzie można poczuć klimat świąt.


Popularne smaki piw

Gozdawa sklep posiada różne rodzaje słodów typu brewkit. Są to na przykład zestaw piwowara, w skład którego wchodzi koncentrat niezbędny do przygotowania legendarnego brewkit coopers. Jęczmienny trunek o delikatnym, pełnym smaku z owocową nutą i lekką goryczką, a także idealną pianą, to właśnie coopers brewkit. Łatwość przygotowania sprawia, że ekstrakt ten jest często wykorzystywany w warunkach domowych, przez miłośników złocistego trunku. Brew kit zestaw posiada wysokiej jakości słód, wyselekcjonowany chmiel oraz specjalnie wysokiej jakości drożdże. Gozdawa pszeniczne trunek zawierający 50% słodu pszenicznego. Jest jasnozłotej barwy, ma niską goryczka. Można go uzyskać samodzielnie, wystarczy nabyć zestaw do warzenia piwa brewkit oraz zestaw brewkit pszeniczne. Zaskakujące jest, że tak wysoką jakość można uzyskać już od 1 zł za pół litra uwarzonego alkoholu. Zestawy te stają się coraz bardziej popularne a warzenie piwa z brewkitu staje się niejako tradycją wśród smakoszy. Zestawy piwowarskie znacząco ułatwiają rozpoczęcie przygody z warzeniem, coraz więcej osób pije piwo z brewkitu, zastępując tym samym piwo sklepowe.


Zestawy do warzenia, nie tylko na własny użytek

Zestaw brewkit może stanowić również idealny prezent na różnego rodzaju okazje. Sklep Gozdawa posiada piwo brewkit w różnych odsłonach. Podarowując komuś prezent marki Gozdawa obdarowuje się go najwyższą jakością. Brewkit gozdawa zadowoli każdego smakosza. Gdy ktoś raz wypije piwo domowe brewkit, nigdy więcej nie przejdzie obojętnie obok wyrobów brewkit sklep, wykonanych w domowym zaciszu. Każdy, kto wykona domowej roboty piwo, zaskoczy bliskich ale przede wszystkim siebie. Do takiego zestawu zawsze dołączona jest instrukcja od producenta. Jednak można pokusić się o personalizację takiego zestawu i podarowanie dodatkowego przepisu nadającego kawową nutę powstałym trunkom. W tym celu na cztery dni przed rozlewaniem piwa do butelek dodajemy najwyższej jakości świeżą kawę ziarnistą w ilości około dwustu pięćdziesięciu gramów, kawa powinna być zdezynfekowana. Aby ją zdezynfekować możemy ją włożyć wcześniej ją podgrzać, wkładając do piekarnika rozgrzanego do 120°C na kilkanaście minut. Nasz sklep poza produktami oferuje również sprzęt wykorzystywany przy warzeniu. Jest on wysokiej jakości dzięki czemu mamy gwarancję udanego trunku.


Warzenie, czy to trudne?

Brewkit piwo poza swoimi wyjątkowymi walorami smakowymi charakteryzuje się również wysoką wydajnością. Z jednego koncentratu jesteśmy w stanie przygotować aż dwadzieścia litów złocistego trunku. Czego potrzebujemy do rozpoczęscia procesu warzenia? Potrzebujemy nachmielonego ekstraktu słodowego, 1 kg cukru, naczynie do postawienia na ogniu, najlepiej pojemny garnek, 20 litrowy fermentor, szklane butelki z kapslami oraz cierpliwości. Samo warzenie trwa opół godziny, kolejna część procesu - fermentacja trwa od siedmiu do czternastu dni. jeśli chcemy zwiększyć intensywność aromatu chmielu, powinniśmy nachmielić piwo “na zimno”. kilka dni przed planowanym rozlewem wrzucamy do naszego trunku granulat chmielowy w ilości od czterdziestu do sześćdziesięciu gramów na jeden koncentrat. Granulat najlepiej jest umieścić w zdezynfekowanym woreczku wykonanym z muślinu. W celu zapobiegnięcia wypływaniu woreczka należy obciążyć zdezynfekowanym przedmiotem ze szkła lub ze stali nierdzewnej. Mogą to być zwykłe szklanki znajdujące się w każdym domu lub też inne szklane przedmioty typu kieliszki do wódki.

2 lata gwarancji

Na prezentowane w niniejszym sklepie udzielamy standardowo 2 lata gwarancji.

O szczegóły związane z zakresem gwarancji pytaj konsultantów lub szukaj informacji zamieszczonych na kartach produktu.

Wysytłka

Gwarantujemy szybki bezpieczny transport na terenie kraju.

Płatności

Oferujemy szeroki wybór metod płatności:

  • pobranie - płatność przy odbiorze
  • przelew zwykły na konto:
    BZWBK 30 1500 1155 1011 8000 7453 0000
  • raty