Łóżka W tej kategorii nie ma produktów.

Sypialnia jako niewątpliwie najistotniejsze miejsce w naszym domu czy mieszkaniu. To tutaj przecież wypoczywamy po całym dniu pełnym wyzwań i ciężkiej pracy. Do należytego relaksu, wypoczynku i regeneracji sił niezbędne są takie meble jak łóżka do sypialni z wygodnym, dopasowanym do oczekiwań i wagi materacem. Starannie selekcjonując najlepszych dostawców łóżek sypialnianych oferujemy produkty z grupy takiej jak: łóżko pojedyncze oraz łóżko podwójne – dwuosobowe. Solidna konstrukcja łóżka jednoosobowego powinna iść w parze ze zmniejszonymi gabarytami mebla dzięki czemu z powodzeniem zamieścimy takie łóżko nawet w małym pokoju.

Łóżka 90 x 200

Jest to jeden z najbardziej standardowych wymiarów łóżek pojedynczych, wybieranych dla osób dorosłych ale również dzieci gdzie inwestujemy w dobre łóżka na długie lata bezproblemowego użytkowania. Bardzo często takie łóżka mają drewnianą konstrukcję z wytrzymałej płyty meblowej dzięki czemu unika się niepotrzebnie grubych ram konstrukcji łóżka – zaoszczędzamy tym samym cenne centymetry powierzchni dostępnej w pokoju. Dobrze dobrany pod kątem wysokości materac pozwala uniknąć niepotrzebnych obtarć spowodowanych ostrymi krawędziami ramy łóżka.

Łóżka 140 x 200

Taki wymiar łóżek to z kolei poza łóżkiem 160 x 200 standard w przypadku łóżek dwuosobowych – podwójnych, często wybieranych do niewielkich sypialni w mieszkaniach czy domach. Pozwala na komfortowy sen zarówno dla jednej jak i dwojga osób. W przypadku niewielkich sypialni również polecamy wersje drewnopodobne – z płyty meblowej. Pozwoli to uniknąć nadmiernego gabarytu mebla, który w niewielkich pomieszczeniach może stanowić kłopot. Jeżeli mamy do dyspozycji dużą przestrzeń w sypialni możemy wybrać łóżka tapicerowane, gdzie często stosuje się powiększone – pogrubione ramy które składają się już nie tylko z płyty meblowej ale również z pianki tapicerskiej oraz materiału obiciowego. To powoduje, że najmniejsze – standardowe grubości ram poza wersją SLIM zaczynają się od grubości 5cm. Daje do w sumie dodatkowe 10cm szerokości, które zabierane jest przez łóżko. W przypadku mebli z płyty meblowej jest to zdecydowanie mniej bo odchodzi nam raptem 2-3 centymetry.

Łóżka drewniane

Potocznie przyjęło się nazywać łóżka drewniane produkowane z płyty meblowej. Obecnie większość producentów skłania się ku rozwiązaniu właśnie z tego materiału, dzięki czemu można oferować produkty bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach. Do tego dochodzi kwestia trwałości. Płyta meblowa dobrej jakości jest trwała i mniej podatna na mikro uszkodzenia. Dodatkowo dostępna jest obecnie w takiej ilości kolorów i wzorów oklein, że ciężko jest nie znaleźć łóżka odpowiadającego danemu stylowi i kolorystyce pomieszczenia.

2 lata gwarancji

Na prezentowane w niniejszym sklepie udzielamy standardowo 2 lata gwarancji.

O szczegóły związane z zakresem gwarancji pytaj konsultantów lub szukaj informacji zamieszczonych na kartach produktu.

Wysytłka

Gwarantujemy szybki bezpieczny transport na terenie kraju.

Płatności

Oferujemy szeroki wybór metod płatności:

  • pobranie - płatność przy odbiorze
  • przelew zwykły na konto:
    BZWBK 30 1500 1155 1011 8000 7453 0000
  • raty