Garderoby W tej kategorii nie ma produktów.

Przedpokój jest jednym z najważniejszych miejsc w domu z uwagi na fakt, że jest to pierwsze miejsce jakie widzą nasi goście po wejściu do domu. Warto więc wybrać odpowiednią garderobę do przedpokoju. Odpowiednią, czyli taką, która będzie nie tylko odpowiadać funkcjonalnie na nasze potrzeby przechowywania ubrań ale również pod kątem wyglądu czyli stylistycznym. Taka garderoba powinna wpasować się w wygląd czy aranżację przedpokoju. Proponujemy więc Państwu nowoczesne, białe szafy przesuwne doskonale spełniające funkcje garderoby, które dodatkowo wyposażone są w lustra lub jedno duże lustro.

W przypadku niewielkich mieszkań lub przedpokoi o niewielkich rozmiarach proponujemy małe garderoby z wieszakami i lustrem, które doskonale zaspokoją podstawową funkcję w kwestii przechowywania okresowo najczęściej użytkowanych ubrań czy butów. Dodatkowo taka garderoba dostępna w niniejszej ofercie często posiada niewielką szafkę na buty. Sprawdź więc dostępną kolorystykę i wybierz idealny mebel do przestrzeni w swoim domu lub mieszkaniu.

Funkcjonalne garderoby do przedpokoju

Garderoby z lustrem są niewątpliwie jednymi z najczęściej stosowanych mebli – lustro w takim miejscu jak przedpokój pełni bardzo ważną funkcję i ciężko jest się obyć bez tego dodatku. Kolorystyka proponowanych mebli jakie znajdują się w tym dziale jest również tak wyselekcjonowana aby można było dostępne tutaj meble dopasować do różnego stylu aranżacji wnętrz w Państwa domu. Tak więc zarówno nowoczesne jak i klasyczne wystroje wnętrz będą mogły być wyposażone w proponowane tutaj tanie garderoby.

Szafy z wieszakami w przedpokoju

Obecnie nowoczesna aranżacja wnętrz domów i mieszkań odbiega od stosowania klasycznych kilka lub kilkanaście lat temu mebli jak garderoby z niewielkimi szufladami, lustrem i wieszakami w otwartej kubaturze. Nowe budownictwo mieszkaniowe charakteryzujące się skromnym metrażem wymusza na właścicielach nieruchomości dobrego gospodarowania dostępną powierzchnią. Od kilku lat zauważamy silny trend na stosowanie mebli jak szafy do przedpokoju, które są w formie nowoczesnej ale znacznie pojemniejszej garderoby. Bardzo często w mieszkaniu mamy wnękę, którą można zabudować. Wykonanie takiej zabudowy jak garderoby na wymiar ma zasadnicza wadę – jest dość kosztowne. Dostępność wielu modeli mebli pod kątem wymiarów umożliwia znalezienie i dopasowania takiej szafy do wnęki w przedpokoju naszego mieszkania. Jest to rozwiązanie tańsze a równie praktyczne. Dodatkowo od razu widzimy efekt końcowy a czasami przy projektowaniu i tworzeniu mebli na wymiar – na zamówienie zapominamy o drobnych ale znaczących szczegółach i finalny wyrób nie spełnia w pełni naszych oczekiwań.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z meblami oferowanymi w naszym dziale „Garderoby” i wybór najbardziej odpowiedniego mebla.

2 lata gwarancji

Na prezentowane w niniejszym sklepie udzielamy standardowo 2 lata gwarancji.

O szczegóły związane z zakresem gwarancji pytaj konsultantów lub szukaj informacji zamieszczonych na kartach produktu.

Wysytłka

Gwarantujemy szybki bezpieczny transport na terenie kraju.

Płatności

Oferujemy szeroki wybór metod płatności:

  • pobranie - płatność przy odbiorze
  • przelew zwykły na konto:
    BZWBK 30 1500 1155 1011 8000 7453 0000
  • raty