Szafy W tej kategorii nie ma produktów.

Prezentowane meble są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu, mieszkania czy firmy. W tego typu produktach przechowujemy nie tylko ubrania ale również różnego rodzaju dodatki czy akcesoria. Producenci meblowi udostępniają szereg modeli różnych pod kątem kolorów, wzorów, wielkości czy elementów wnętrza mebla, które może być mniej lub bardziej praktyczne. Ważne jest abyśmy dostosowali mebel pod dokładnie nasze potrzeby oraz pomieszczenie gdzie będzie taka szafa stać. Zdecydowanie większość sypialni jest wyposażona w dużą, przestronną i pojemną szafę ubraniową, często przesuwną – z przesuwanymi drzwiami. W przypadku pomieszczenia jak przedpokój również stosuje się szafy przesuwne lub te klasyczne – drzwiowe.

Szafy na ubrania

Jak wcześniej wspomniano najczęściej mebel tego typu służy do przechowywania ubrań. Wnętrza tych mebli są różne, składają się z półek, wieszaków czy małych, wysuwanych szuflad, które mogą posłużyć jako bieliźniarki. Duże modele widocznych w tej kategorii mebli wyposażone są w dwa długie drążki co znacznie ułatwia przechowywanie ubrań na wieszakach. Ubrania takie nie gniotą się i można je dokładnie posegregować według naszego uznania. Ciekawą funkcją są niewielkie szuflady wewnątrz szafy, które służą do przechowywania bielizny lub dodatków jak biżuteria, krawaty, dodatki czy zegarki.

Szafy przesuwne

Jest to charakterystyczny model mebla, który posiada znacznie większa pojemność od wersji klasycznych – drzwiowych z powodu powiększonej głębokości. Dzięki specjalnemu systemowi drzwi przesuwnych nie ma problemu przy korzystaniu z szafy nawet w niewielkich i ciasnych pomieszczeniach jak przedpokoje. Brak konieczności klasycznego otwierania drzwi w formie uchylania umożliwia zastosowanie tej wersji mebla zaraz przy łóżku w sypialni. W przypadku klasycznego systemu otwierania byłoby to niemożliwe z uwagi na niewielką przestrzeń dzielącą łóżko a szafę, która by się po prostu nie otworzyła.

Szafy drzwiowe - klasyczne

Są to modele gdzie system otwierania drzwi jest uchylny – klasyczny. Zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie prezentowany styl mebla – szczególnie w formie eleganckich brył oraz oszczędność miejsca wewnątrz szafy. W przypadku wersji przesuwnej musimy zastosować specjalne prowadnice, które zajmują ok 10cm szerokości szafy. W takich przypadkach często powiększa się głębokość aby uzyskać tą samą pojemność. W przypadku szaf klasycznych – drzwiowych mogą one być o mniejszej głębokości przez co doskonale pasują do wszelkiego rodzaju wnęk np. w przedpokoju.

2 lata gwarancji

Na prezentowane w niniejszym sklepie udzielamy standardowo 2 lata gwarancji.

O szczegóły związane z zakresem gwarancji pytaj konsultantów lub szukaj informacji zamieszczonych na kartach produktu.

Wysytłka

Gwarantujemy szybki bezpieczny transport na terenie kraju.

Płatności

Oferujemy szeroki wybór metod płatności:

  • pobranie - płatność przy odbiorze
  • przelew zwykły na konto:
    BZWBK 30 1500 1155 1011 8000 7453 0000
  • raty