Najczęściej kupowane

Informacja

                               Regulamin sklepu DOM I ZDROWIE

 1. Sprzedaż prowadzona jest przez firmę DOM I ZDROWIE z siedzibą w Kępnie ul Wojska Polskiego 22
 2. Do każdego zakupionego przez klienta towaru wystawiamy paragon , a na życzenie fakturę VAT
 3. Towary sprzedawane przez naszą firmę są nowe i objęte gwarancją producenta . Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego użytkowania , montażu czy przechowywania . Gwarancja obejmuje jedynie ewentualnie wady materiałowe wynikające z wad materiałów .
 4. Ceny za towary są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
 5. Zakupiony towar po wcześniejszym uzgodnieniu można również odebrać w siedzibie firmy . Koszt dostawy jest podany do każdego towaru lub może być ustalony indywidualnie dla każdego klienta drogą telefoniczną albo mailową .
 6. Czas realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych . Klient zostanie poinformowany o dostawie najpóźniej dzień przed dostawą .
 7. Termin dostawy ustala sprzedający .
 8. Towary dostarczamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 24.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych . Zamawiać można siedem dni w tygodniu .
 9. W przypadku kiedy klient nie odbierze zakupionego towaru w podanym przez nas terminie , koszt transportu pokrywa kupujący .
 10. Kierowca nie wnosi mebli do mieszkania .
 11. Przed odebraniem przesyłki do kuriera - kierowcy należy sprawdzić czy opakowanie nie jest uszkodzone w transporcie , jeżeli są widoczne oznaki uszkodzenia należy zgłosić to niezwłocznie kurierowi i sporządzić stosowny protokół szkody oraz szybko skontaktować się ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy . Jeżeli paczka nie ma śladów uszkodzenia nie wskazane jest otwieranie paczki przy kurierze .
 12. Sklep zastrzega sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem lub wycofania towaru ze sprzedaży oraz zmian cen artykułów .
 13. Zamawiający może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzać zmiany informując o tym fakcie drogą mailową bądź telefonicznie do czasu rozpoczęcia przez sklep realizacji zamówienia .
 14. Brak odpowiedzi na maile z przypomnieniem o złożonym zamówieniu w czasie do siedmiu dni , spowoduje anulowanie zamówienia .
 15. Klient składając zamówienie świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia . Dane te nie zostaną przetworzone ani wykorzystane w żadnym innym celu . Dane osobowe klientów sklepu są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich , zgodnie z ustawą '' O ochronie danych osobowych " z dnia 29 sierpnia 1997 roku . Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane i do ich poprawiania - uzupełniania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania .
 16. Złożenie zamówienia oznacza akceptację niniejszego regulaminu .

                          Gwarancja - Reklamacje

            Wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie są objęte 12 lub 24 miesięczną gwarancją producenta . Jeżeli klient po otrzymaniu towaru stwierdzi braki lub wady               powinien niezwłocznie poinformować o tym sprzedającego . Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od daty wpłynięcia i muszą być opatrzone                                dokładną  fotografią  i opisem zgłaszającego .              

           

           


2 lata gwarancji

Na prezentowane w niniejszym sklepie udzielamy standardowo 2 lata gwarancji.

O szczegóły związane z zakresem gwarancji pytaj konsultantów lub szukaj informacji zamieszczonych na kartach produktu.

Wysytłka

Gwarantujemy szybki bezpieczny transport na terenie kraju.

Płatności

Oferujemy szeroki wybór metod płatności:

 • pobranie - płatność przy odbiorze
 • przelew zwykły na konto:
  BZWBK 30 1500 1155 1011 8000 7453 0000
 • raty