Pokój hotelowy W tej kategorii nie ma produktów.

Przegląd dostępnych typów mebli do pokojów hotelowych


Hotelowy pokój ma mieć uporządkowany i harmonijny wystrój. Tu każdy element wyposażenia pełni konkretną funkcję. Układ przestrzenny i ustawienie mebli są funkcjonalne i czytelne na pierwszy rzut oka. Z reguły stylistyka mebli jest prosta i geometryczna. Znajdują się oczywiście obiekty, w których jest obecne wyszukane, dekoracyjne wzornictwo, jak na przykład w historycznych wnętrzach pałacowych lub obiektach klasy upscale deluxe. Jednak głównie meble do hoteli są minimalistyczne w formie. Na pewno wyróżnia je na tle innych mebli fakt, że są praktyczne i ergonomiczne. Poza tym każdy obiekt hotelowy jest ujęty w oficjalnej ewidencji. Między innymi dlatego wygląd pokoi jest ustandaryzowany. Co oznacza, że czy znajdą się Państwo na południu, czy też na północy kraju, pokoje w domkach lub w kilkugwiazdkowych hotelach będą miały podobną liczbę mebli, stanowiących wyposażenie.

Podstawowymi meblami, wymaganymi do uwzględnienia przez właściciela w pokoju hotelowym, są: szafa (lub przystosowana wnęka), łóżko, stolik podręczny lub półka przy miejscu do spania, biurko albo stół, mały stoliczek, fotel lub kanapa, krzesła.


Meble do hoteli dostępne w sklepie są odpowiedzią na każdy rodzaj zapotrzebowania. Są tu zarówno szafy hotelowe w pełnej ofercie wymiarowej, właściwe do umeblowania dużych pokoi 3-gwiazdkowego hotelu, jak też nadające się modele do domu wczasowego bądź motelu. Są w tej grupie wysokich mebli witryny i półszafy.

Nowoczesne komody, szafy i łóżka hotelowe


Goście będą zadowoleni, mogąc skorzystać z umieszczenia swoich osobistych rzeczy w gustownych schowkach bądż meblach typu kontenerki hotelowe do łączenia z innymi. Komody hotelowe, które są dostępne w sklepie, występują w wielu modelach i jako meble hotelowe stanowią dużą grupę wśród produktów oferowanych w sklepie internetowym.

Przykładem bardzo ładnego, użytkowego wzornictwa jest komoda Rumba w kolorze jasnego betonu. Montaż w pokoju może być wykonany jako część meblościanki Rumba albo jako odrębny mebel. Wykonana jest z płyty laminowanej, która ma podwyższoną wytrzymałość. Wymiary to: szerokość 156,4, wysokość 80,5, głębokość 40,3 cm. Jej cena to 380 zł. Komoda do hotelu opcjonalnie może mieć 1-punktowe oświetlenie LED.

Pierwszą czynnością w pokoju hotelowym jest otwarcie szafy i umieszczenie tam na przykład płaszcza, walizki, obuwia. W zależności od tego, w jakiej wielkości obiekcie jest nocleg, taka jest szafa do dyspozycji. Szafa drzwiowa Flesz 1 w kolorze sonoma lub białym sonoma. Kwota 390 zł, którą należy za nią zapłacić, jest zdecydowanie mała jak na dwudrzwiowy mebel o szerokości 90 cm i wysokości 190 cm. Szafa do hotelu to między innymi klasyczna szafa ubraniowa Lena w kolorze buku. Jej wymiary to: szerokość 135,1, wysokość 194, głębokość 54,6 cm. Wyposażona w półki i drążek będzie użyteczna dla podróżujących. Cena mebla wynosi 590 zł. 

Pensjonat, dom gościnny czy jakikolwiek obiekt noclegowy - hotelowy nie obędą się bez łóżka do hotelu.
Łóżko sypialniane 160 MARINO M-33 w kolorze dębu sonoma to opcja dla łóżko do hotelu.
Cena za łóżko (stelaż) wynosi 650 zł. Solidne wykonanie łóżka oraz prosty montaż i jasna kolorystyka tworzą ciekawą propozycję do wnętrza. Posiada wymiary: 102 x 166 x 206 cm.
Meble z kolekcji Marino mogą być samodzielnymi sprzętami lub łączonymi w zestawy w zależności od oczekiwań. Tak też do rozważenia jest zakup łóżka wraz z dużą szafą przesuwną na ubrania MARINO M-32, również w kolorze dębu sonoma. Mebel z płyty laminowanej ma ozdobny cokół na górze. Wymiary szafy, kosztującej 1495 zł, to 209 x 206 x 65 cm.

Tanie i funkcjonalne meble hotelowe


Warto zwrócić uwagę na biurko komputerowe z półką na drukarkę, model 01. Wybierając je, można mieć docelową wersję w kolorze buku, olchy, jasnego orzecha lub dębu sonoma. Dzięki wysuwanym miejscom na klawiaturę, szufladzie i szafce z półką oraz miejscem na drukarkę będzie dobrym wyposażeniem zarówno hotelu, jak i schroniska młodzieżowego. Jego wymiary to: szerokość 100, wysokość 73, głębokość 50 cm (jest meblem do samodzielnego montażu). Czas realizacji dostawy tego modelu, jak i innych propozycji, jest do 21 dni, a cena wynosi 159 zł.

Bardzo korzystną propozycją jest ława z półką Rumba do salonu w kolorze lefkas. Ma uniwersalny i prosty wygląd, a zarazem efektowny kolor dębu lefkas dlatego sprawdzi się jako wystrój domowego salonu bądź hotelowego przedpokoju, pokoju. Wymiary mebla, wykonanego z płyty laminowanej, to: 115 x 55 cm, wysokość 54 cm, grubość blatu 32 mm, a koszt 220 zł.

Trafionym zakupem do przestrzeni hotelowej będzie szafka na buty z siedziskiem tapicerowanym B6 o wymiarach: wysokość 50, szerokość 85, głębokość 35 cm. Za kwotę 203 zł otrzymuje się mebel do konkretnego przeznaczenia. Wariant mniejszy szafki kosztuje 160 zł.

2 lata gwarancji

Na prezentowane w niniejszym sklepie udzielamy standardowo 2 lata gwarancji.

O szczegóły związane z zakresem gwarancji pytaj konsultantów lub szukaj informacji zamieszczonych na kartach produktu.

Wysytłka

Gwarantujemy szybki bezpieczny transport na terenie kraju.

Płatności

Oferujemy szeroki wybór metod płatności:

  • pobranie - płatność przy odbiorze
  • przelew zwykły na konto:
    BZWBK 30 1500 1155 1011 8000 7453 0000
  • raty